Malebnosti

V Malebnostech rozdáváme malovanou radost. Nejčastěji ku příležitosti radostných životních okamžiků, takže se radost vlastně násobí. A to nás baví.
Na našem pracovním stole najdete spoustu kaněk od vodových barev a nemusíte se rozhlížet dlouho, abyste našli i skleničku s vodou, ve které štětce každým okamžikem roztančí tanec stovky barev. A pod těmito štětci vzniká vaše malovaná radost. Tou jsou naše Malebnosti.
Ať už pro svatební oznámení, jako motivy pro náš malovaný textil nebo jen tak pro radost.
Napište si o tu svoji.

Co u nás najdete? Jednoduše všechno, co udělá obdarovanému radost a den jako malovaný:
Malovaná svatební oznámení na míru podle vaší fotky.
Svatební oznámení s malovaným písmem.
Obrázky na přání - podle fotky nebo podle vaší fantazie.
Limitovanou kolekci našich Malebných triček, ke kterým se v roce 2018 přidají i pláteně tašky (podívejte se do našeho e-shopu).
Pro Malebnosti malují tři ilustrátorky, vybrat si tak můžete opravdu podle svého vkusu.  Budeme se těšit.

Prohlédněte si naše produktové řady níže, inspirujte se nebo si rovnou vyberte svoji Malebnost. Pokud jste nenašli to, co hledáte, dejte nám o tom vědět. Nabídku neustále rozšiřujeme a za nové podněty jsme rádi.Marie Šotkovská
Miluje víno, slunce, pohodu, dobré lidi a dobrou zábavu. Proto je více než jasné, že její práce je zároveň jejím koníčkem a jde to poznat. Nadšení, se kterým se vrhá do každého nového projektu, strhne i klienta k týmové spolupráci na něčem velkém - díky vzájemnému naslouchání pak vznikají "o kapku lepší zážitky." Její specialitou jsou svatby, (ne)vinné vzdělávání a počasí na objednávku. Nebojte se na ni ale obrátit s s jakoukoli poptávkou.
Více zde...
Díky své preciznosti je duší a hybatelem agentury a všech projektů, které jsou pod weWine realizovány - ovládá totiž umění dotahovat věci do konce. 
Ráda kombinuje zdánlivě nekombinovatelné věci - nové s oprýskaným, běžně dostupné věci s luxusními nebo kyselé se sladkým. Preferuje přirozenou krásu lokalit, kde realizuje "o kapku lepší zážitky", a tu nechává vyniknout za pomoci jednoduchých dekorací. Ve weWine je tou osobou, která s klienty vymýšlí nové svatební koncepty a podílí se na tvorbě nových wW produktů.
Čerpá ze svých dlouholetých zkušeností s pořádáním eventů různého ražení a propaguje návrat od komplikovanosti k jednoduchosti. Miluje víno a jídlo, rodinu, výhledy na Pálavu a francouzské červené, nemá ráda komplikovaná řešení, kýč, těžkou mysl, organzu a pondělí.
+420 602 304 777