Akvarel s motivy přírody


Podle nás je akvarelová malba naší Daniely opravdu mistrovské dílo - precizní tahy štětcem vytváří stovky až tisíce odstínů barev, které projasní každý den, Specialitou Daniely jsou obrázky ze zvířecí říše, dokáže vystihnout křehkost laně stejně dobře jako divoké oči vlka, který nespoutaně pobíhá po lese.

Obrázky na míru

Chcete se pochlubit takovýmto skvostem? Nechte si namalovat ten svůj na míru. Téma může být naprosto volné, třeba vlk, srna nebo plameňák, stejně jako se můžeme držet jasně dané předlohy - už jsme malovali i psího mazlíčka podle fotky. Víme, že takový obrázek udělá radost nejen vám, ale každému, kdo vás přijde navštívit.

Radost pro každý den

Danieliny obrázky jsme si zamilovali natolik, že jsme na nich postavili vlastní kolekci textilu. V roce 2017 jsme vypustili její pilotní část do světa a setkali jsme se obrovským tempem prodeje - možnost mít své vlastní tričko s křehkým zvířecím motivem si nechal málokdo ujít. A my se nedivíme. V březnu 2018 tedy přicházíme s kolekcí jaro / léto 2018, která myslí na všechny, kdo chtějí udělat radost hezkým kouskem nejen sobě, ale i kolemjdoucím, jejichž zraky se upřou na malebný akvarelový motiv na jejich tričku.

Co vám z Danielina štětce nabídneme?

- zvířecí obrázky na míru podle zadání;
- zvířecí obrázky podle fotky;
- neobvyklé motivy na svatební oznámení;
- originální a vysoce kvalitní a příjemná trička s jejími motivy;
- a rádi se zamyslíme nad čímkoliv dalším, co byste jí chtěli zadat a my jsme to sem nenapsali.

Obrázky jsou malovány na kvalitní akvarelový papír o velikosti A5 - A3. K malování používáme vysoce kvalitní a světlostálé barvy, ze kterých vznikají doslova stovky až tisíce odstínů, které vám přinásí malovanou radost až domů každý den.

Zvířecí křehké akvarely můžete poptávat a objednávat na namalujmi@malebnosti.cz.