Malovaná trička

ROZDÁVEJTE RADOST

Vystupte z řady s tričkem, které vzniklo v dílně ilustrátorů během procházky jejich představivosti tou nejbarevnější krajinou.  Vyberte si z pestré nabídky motivů, které nejenže podtrhnou vaši povahu, ale rozdají spoustu radosti - radosti jako malované. 
 

TECHNIKA

Každé tričko na sobě nese motiv, který vznikl v naší Malebnostní dílně pečlivou vodomalbou. Obrázek je na tričko přenesený moderní technikou odolného digitálního tisku, díky kterému jsme dokázali zachytit i ty nejdrobnější nuance v přechodu barev včetně drobných žádoucích kaněk, které se na malůvkách vyskytují. Naše trička tak mohou zářit rovnou tisícovkou barev.
 

TEXTIL

Stejně pečlivě jsme vybírali i textil - každé tričko je vyrobeno z biobavlny a při jeho výrobě bylo dbáno na postup opravdu šetrný k životnímu prostředí a zároveň tímto postupem vznikla trička opravdu příjemná na nošení. Stejný textil pořídíte i u jednoho z největších českých prodejců oblečení - kvalitu tedy ozkoušely již tisíce nositelů před vámi. U nás je ale kolekce limitovaná, pořád dbáme na originál a tím jste pro nás vy.
 

MOTIVY

Motivy na naše malebná trička vznikají výhradně v naší Malebnostní dílně, víme tak, že máme čekat ohromující výsledek a máme také jistotu, že naše trička vznikají s radostí a z lásky k hezkému od samotného začátku. Protože ty od naší Daniely se setkaly s velkým úspěchem, svěřili jsme celou naši novou kolekci právě jí. Na tričkách tak můžete nosit zvířecí motivy, ve kterých je něžnost a divokost zároveň, především ale spousta barev, které vznikají záměrně, ale i spontánně spojením několika různých, které se na papíře potkají.

​KDE KOUPIT

Vždycky platí, že se vám budeme rádi věnovat prostřednictvím komunikace na našem mailu namalujmi@malebnosti.cz. Nerychleji nakoupíte na našem e-shopu.
Trička si můžete prohlédnout, vyzkoušet a koupit v našich partnerských obchodech:
BRNO:  Place store Brno, Moravské náměstí 4, Brno | Restart Brno, Veveří 10, 602 00 Brno
ČESKÉ BUDĚJOVICE: 
Andělské radosti, Hradební 9a, České Budějovice
OLOMOUC: Fairly Local Design Shop, Sokolská 22, Olomouc
PRAHA: Place store, Krymská 36, Praha

PŘÍBRAM: Takkam Design Shop, V Brance 81, Příbram
KARLOVY VARY: Galerie SUPERMARKET WC, nám. Republiky 1, Karlovy Vary

LIBEREC: Pink Tina, Růžová 297/7, Liberec
UHERSKÉ HRADIŠTĚ: Place store, Mariánské nám. 61, Uherské Hradiště

ZNOJMO: Butik Brusinky, Kollárova 336, Znojmo | Pour intérieur, Horní Česká 8, Znojmo