Kontakt

Kontaktní údaje Nové Sady 988/2, 602 00 Brno
IČ: 02747324, DIČ: CZ02747324

kancelář Znojmo
Dolní Česká 25, 669 02 Znojmo 
(pouze po dohodě na tel. čísle +420 604 828 991)
we@wewine.cz +420 604 828 991
Luboš Doležal
Na svět se dívá očima fotografa, které jsou zvyklé zachycovat krásu v její nejpřirozenější podobě. Fotografie zůstává jeho milou zálibou i nedocenitelným přínosem pro weWine – svět vám ukážeme naší optikou. Klienti oceňují jeho empatii, klid a rozvahu, se kterou nachází řešení zpočátku zdánlivě složitých zadání. Pomůže vám s vaším firemním eventem na míru nebo focením, ať už produktovým nebo portrétním či tematickým.
Více zde...
Díky zkušenostem s řízením několika hotelových provozů zná problematiku organizace firemních akcí, rautů a svateb velmi důvěrně i z té druhé strany a proto ví, jaké požadavky mají klienti nejčastěji.
Klidná a přemýšlivá povaha jej předurčuje k objevování dalších podnětů pro nové firemní programy - je hnacím motorem k dalšímu vývoji agentury.
+420 725 474 444
Monika Jilková
Do její pohotovostní výbavy patří dobrá nálada a chuť zdolávat výzvy. Ve weWine kraluje svatbám, ale ve volném čase nám fušuje do malování i fotek - jen tak pro radost. A té má na rozdávání. Se srdečným nadšením se vrhá do každého nového projektu, který je jí výzvou i zábavou zároveň. Mezi její superschopnosti patří maximální empatie a napojení se na klienta, a samozřejmě i naše firemní umění "nechat mizet víno". :-)
Více zde...
Sama Monča o své práci svatební superženy říká: Jak poznáte svatební organizátorku? O víkendech vstává v 5 ráno (pokud jde vůbec spát...) V pátek si nehodí nohy na stůl... ale většinu si chce jít hodit mašli - jedině saténovou! Na zprávy vám odpovídá nejdříve v 1 ráno. S kruhy pod očima by mohla jezdit po poutích. Romantika by se v ní dala krájet! Byt má neustále plný květin.
A my dodáváme, že je to hlavně žena na svém místě se spoustou zkušeností prověřená vysokými nároky klientů i nepřízní počasí. Má ráda víno, dobré jídlo a hodně jídla, Pálavu, minimalistická řešení, když jdou věci jako po másle, hezké věci, dobré lidi a jednoduchost. Nemá ráda aroganci, překombinovanost, ani organzu. ;)
+420 604 828 991
Napište námVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.