SVATBY

Váš velký den, dokonalý v každém detailu tak, jak jste si ho vysnili? Svatební den je pro snoubence absolutně výjimečný, proto si zaslouží výjimečnou lokalitu i výjimečný průběh.

My ve weWine věříme, že jižní Morava výjimečná je. Pokud jste se, stejně jako my, zamilovali do nekonečných výhledů na vinice, nebo máte také rádi uvolněnou atmosféru, kde se hosté cítí přirozeně, budeme si rozumět.

Svatby organizujeme pouze na klíč, abychom vás hladce provedli všemi přípravami, exkluzivně ve vinařství Sonberk nebo v dalších vybraných lokalitách.  Vždy maximálně podle přání klienta, k němuž přidáváme ještě naše zkušenosti a invenci. Samotné koordinace svatebního dne bohužel neposkytujeme.

SVATEBNÍ KONZULTACE

Čeká vás svatba a chcete si ji připravit sami? Věříme, že na začátku příprav oceníte pomocnou ruku, kterou vám rádi podáme. 
Během svatební konzultace, která trvá 3 hodiny, s vámi probereme všechno, co vás trápí, a předáme vám část našeho svatebního know-how, které budujeme už pátou sezónu.
DJ nebo kapela? Jak vyzrát na zasedací pořádek? Kolik cukroví vlastně objednat? Platit i ubytování? A v kolik hodin vůbec začít s obřadem? Rádi vám zodpovíme všechny vaše všetečné otázky tak, aby vás na konci čekala vaše vysněná svatba, naplánovaná bez zbytečného stresu.
 

U svatby na klíč našim klientům zajišťujeme:

 • pozvánky - vše v jednom stylu a stylově;
 • výběr vhodné lokality a komunikaci s personálem - lámeme si hlavu za vás;
 • cukroví a dorty, případně sladký koutek na míru - svou šíthlou linii dáváme všanc při hledání těch nejlepších ve svém oboru;
 • dopravu - dvojkolo, čtyřkolka, koňské spřežění, limuzína, balón nebo vrtulník;
 • catering a jeho vhodné snoubení s víny - nechceme pro vás jenom dobré jídlo, chceme vám naservírovat zážitek;
 • hudbu a zábavu - dokud neprotancujete střevíčky;
 • vizážistku a kadeřnici - abyste vy i vaši nejbližší byli ze všech nejkrásnější;
 • květiny - takové, které vydrží po celý den, budou vonět jako nejlepší parfém a na fotkách podtrhnou krásu nevěsty;
 • dekorace dotažené do posledního detailu;
 • vhodné ubytování pro svatebčany a samotné novomanžele;
 • dohled nad dodržováním stanoveného rozpočtu;
 • koordinaci celého svatebního dne - budeme vaší pravou rukou, jak dlouho budete jen potřebovat;
 • asistenci na mailu nebo telefonu při přípravách - v přípravách se neztratíte.
 Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou schůzku.

SVATBY VE VINICI

Svatby pod širým nebem mají jedinečné kouzlo - nejste vázáni žádným předem daným prostorem, ten svůj si najdete sami nebo on si najde vás. Na jižní Moravě se přímo nabízí uspořádat váš velký den přímo ve vinici  - takové svatby jsou naší specialitou.
O přírodní dekorace máte postaráno a nejenom hostům, ale i sobě nabídnete v tento výjimečný den jedinečné výhledy. Svatby ve vinici organizujeme exkluzivně podle přání klienta, společným jmenovatelem je nám uvolněná atmosféra a kouzlo jižní Moravy. Od roku 2014 máme exkluzivitu také na organizaci svateb v jednom z nejhezčích vinařství na jižní Moravě - ve Vinařství Sonberk. Ať už tam nebo jinde, vymyslíme  vám koncept šitý přímo vám na míru. 

SVATBY NA KLÍČ

Svatební den je nejen dnem jedinečných zážitků, ale také dnem povinností, které někdy mohou doprovázet velké starosti. Povinnosti i starosti rádi převezmeme za vás a pomůžeme vám s plánováním a organizací vašeho velkého dne. 
Navrhneme svatbu podle vašich představ a vaše představy potom převedeme ve skutečnost. Svatby organizujeme exkluzivně a na klíč - tedy od A do Z, tak, abyste se nemuseli starat o nic víc, než abyste vy a vaši hosté byli v pohodě a svatbu si užili - a i s tím vám rádi pomůžeme. Zajistíme pro vás květinovou výzdobu včetně svatební kytice pro nevěstu, pozvánky, nábytek, catering, fotografa a videokameramana, ubytování, dopravu, hudbu a zábavu a mimo jiné také dohled nad celým obřadem a svatebním dnem a jeho koordinaci. Během několika schůzek si vytříbíme společnou představu o vašem svatebním dni, který nám bude potěšením i zábavou realizovat.

 

REFERENCE

LOKALITYMonika Jilková
wedding agent
Do její pohotovostní výbavy patří dobrá nálada a chuť zdolávat výzvy. Ve weWine kraluje svatbám, ale ve volném čase nám fušuje do malování i fotek - jen tak pro radost. A té má na rozdávání. Se srdečným nadšením se vrhá do každého nového projektu, který je jí výzvou i zábavou zároveň. Mezi její superschopnosti patří maximální empatie a napojení se na klienta, a samozřejmě i naše firemní umění "nechat mizet víno". :-)
Více zde...
Sama Monča o své práci svatební superženy říká: Jak poznáte svatební organizátorku? O víkendech vstává v 5 ráno (pokud jde vůbec spát...) V pátek si nehodí nohy na stůl... ale většinu si chce jít hodit mašli - jedině saténovou! Na zprávy vám odpovídá nejdříve v 1 ráno. S kruhy pod očima by mohla jezdit po poutích. Romantika by se v ní dala krájet! Byt má neustále plný květin.
A my dodáváme, že je to hlavně žena na svém místě se spoustou zkušeností prověřená vysokými nároky klientů i nepřízní počasí. Má ráda víno, dobré jídlo a hodně jídla, Pálavu, minimalistická řešení, když jdou věci jako po másle, hezké věci, dobré lidi a jednoduchost. Nemá ráda aroganci, překombinovanost, ani organzu. ;)
+420 604 828 991