SVATBY

Váš velký den, dokonalý v každém detailu tak, jak jste si ho vysnili? Svatební den je pro snoubence absolutně výjimečný, proto si zaslouží výjimečnou lokalitu i výjimečný průběh.

My ve weWine věříme, že jižní Morava výjimečná je. Pokud jste se, stejně jako my, zamilovali do nekonečných výhledů na vinice, nebo máte také rádi uvolněnou atmosféru, kde se hosté cítí přirozeně, budeme si rozumět.

Svatby organizujeme pouze na klíč, exkluzivně ve vinařství Sonberk nebo v dalších vybraných lokalitách.  Vždy maximálně podle přání klienta, k němuž přidáváme ještě naše zkušenosti a invenci. Samotné koordinace svatebního dne bohužel neposkytujeme.

Provedeme vás celou přípravou svatby bez starostí a připravíme vám svatbu na klíč. Rádi vám zajistíme všechno, co ke svatbě patří a cokoliv, co si budete přát: společně najdeme lokalitu, vybereme s vámi svatební oznámení nebo jej společně vytvoříme na míru. Vytvoříme svatební web, doporučíme vhodné ubytování, sestavíme svatební menu. Vyřešíme za vás a samozřejmě podle vašeho přání svatební květiny,  květinovou výzdobu a dekorace, mobiliář, svatební dort a cukroví. Zajistíme zábavu, dodržování tradic i dopravu hostů. To vše tak, abyste ve svůj svatební den neměli žádné starosti a i jeho přípravami propluli bez zádrhelu.
 

U svatby na klíč našim klientům zajišťujeme:

 • pozvánky - vše v jednom stylu a stylově
 • výběr vhodné lokality a komunikaci s personálem - lámeme si hlavu za vás
 • cukroví a dorty, případně sladký koutek na míru - svou šíthlou linii dáváme všanc při hledání těch nejlepších ve svém oboru
 • dopravu - dvojkolo, čtyřkolka, koňské spřežění, limuzína, balón nebo vrtulník
 • catering a jeho vhodné snoubení s víny - nechceme pro vás jenom dobré jídlo, chceme vám naservírovat zážitek
 • hudbu a zábavu - dokud neprotancujete střevíčky
 • vizážistku a kadeřnici - abyste vy i vaši nejbližší byli ze všech nejkrásnější
 • květiny - takové, které vydrží po celý den, budou vonět jako nejlepší parfém a na fotkách podtrhnou krásu nevěsty
 • dekorace dotažené do posledního detailu
 • vhodné ubytování pro svatebčany a samotné novomanžele
 • dohled nad dodržováním stanoveného rozpočtu
 • koordinaci celého svatebního dne - budeme vaší pravou rukou jak dlouho budete jen potřebovat
 • nepřetržitou asistenci na mailu nebo telefonu při přípravách - v přípravách se neztratíte
 Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou schůzku.

SVATBY VE VINICI

Svatby pod širým nebem jsou v poslední době velkým trendem - nejste vázáni žádným předem daným prostorem, ten svůj si najdete sami nebo on si najde vás. Na jižní Moravě se přímo nabízí uspořádat váš velký den přímo ve vinici  - takové svatby jsou naší specialitou.
O přírodní dekorace máte postaráno a nejenom hostům, ale i sobě nabídnete v tento výjimečný den jedinečné výhledy. Svatby ve vinici organizujeme exkluzivně podle přání klienta, společným jmenovatelem je nám uvolněná atmosféra a kouzlo jižní Moravy. Od roku 2014 máme exkluzivitu také na organizaci svateb v jednom z nejhezčích vinařství na jižní Moravě - ve Vinařství Sonberk. Ať už tam nebo jinde, vymyslíme  vám koncept šitý přímo vám na míru. 

SVATBY NA KLÍČ

Svatební den je nejen dnem jedinečných zážitků, ale také dnem povinností, které někdy mohou doprovázet velké starosti. Povinnosti i starosti rádi převezmeme za vás a pomůžeme vám s plánováním a organizací vašeho velkého dne. 
Navrhneme svatbu podle vašich představ a vaše představy potom převedeme ve skutečnost. Svatby organizujeme exkluzivně a na klíč - tedy od A do Z, tak, abyste se nemuseli starat o nic víc, než abyste vy a vaši hosté byli v pohodě a svatbu si užili - a i s tím vám rádi pomůžeme. Zajistíme pro vás květinovou výzdobu včetně svatební kytice pro nevěstu, pozvánky, nábytek, catering, fotografa a videokameramana, ubytování, dopravu, hudbu a zábavu a mimo jiné také dohled nad celým obřadem a svatebním dnem a jeho koordinaci. Během několika schůzek si vytříbíme společnou představu o vašem svatebním dni, který nám bude potěšením i zábavou realizovat.

 

REFERENCE

LOKALITY