MALEBNOSTI - MALOVANÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ A TRIČKA

První předzvěst svatby, která dává vašim hostům tušit, že se připravuje něco velkého, je svatební oznámení. Pozvěte je na svoji svatbu opravdu od srdce - díky svatebnímu oznámení, které bude skutečně o vás. Takové nabízíme pod značkou Malebnosti - namalujeme vás svět v barvách.
Milé a jemné ilustrace našich oznámení vám připravujeme přímo na míru, snažíme se vystihnout hlavní rysy snoubenců, styl a barevnost svatby, případně její lokalitu.
Malujeme s láskou a nadšením a těší nás být součástí vaší svatby a dělat ji zase o trošku hezčí.
Vaše malované oznámení rádi také vytiskneme, a navrhneme vám také pozvánku ke svatebnímu stolu, jmenovky nebo etiketu na svatební víno.
Nově máme v nabídce také oblíbené svatební "stromy" na otisky prstů vašich hostů. Neotřelé, ve 4 designech a hlavně - malebné.
Objednat si u nás můžete také vaše vlastní svatební razítko, které vám nachystáme na míru.
Jak to vlastně funguje?
1) Pošlete nám svou fotku a krátký popis vaší představy: například místo svatby, její styl nebo váš osobní příběh.
2) Pošleme vám skicu vašeho svatebního oznámení, kterou připomínkujete. Až poté ji vybarvujeme a zpracujeme až do finální podoby - včetně textu.
3) Zpracujeme také další tiskoviny do sady: jmenovky, etikety, pozvánky ke svatebnímu stolu, nově také svatěbní "strom" na otisky prstů, samolepky nebo vyrobíme svatební razítko...
4) Zadejte počet tiskovin, které vám vytiskneme a dopravíme domů. Bílé obálky vám přibalíme zdarma, dokoupit si můžete i smetanové nebo hnědé.
5) Rozdejte pozvánky a už jen sledujte úsměvy na tvářích pozvaných. :)

POZOR! Nově nabízíme i malebná trička v 8 designech pro pány i dámy.

Pro více informací a objednávky pište na namalujmi@malebnosti.cz