Reference

"Děkuji za organizaci a pomoc. Užili jsme si příjemný pracovní den i narozeninový večer s klienty i kolegy, reakce jsou jenom pozitivní. Zdálo se nám, že při děkování a sfoukávání svíček dortu byli dojatí, všimli jste si něčeho takového také? :) O kapku lepší zážitek to rozhodně byl, děkuji."

Blanka Holcrová, NumeroUno - oslava výročí firmy

Váš profesionální, kreativní a zároveň osobní přístup nás moc bavil. Vykouzlila jste nám opravdu pohádkovou svatbu. Celý svatební den jsem si jako nevěsta neskutečně užívala a ani na chvíli jsem nebyla ve stresu. Věděla jsem totiž, že vše je v těch nejlepších rukách.

Jitka & Jiří, svatba na klíč

"S agenturou weWine, která zajišťuje kompletní svatební servis a originální firemní akce, spolupracujeme již od jejího počátku a můžeme všemi dvaceti DOPORUČIT! Svojí originalitou, profesionálním přístupem a bezvadně naladěným týmem je radost mít takového obchodního partnera po svém boku. Akce vyladěné na míru pro klienty ve spolupráci s weWine jsou zaručeným úspěchem!"

Michaela Machovská, Wine Wellness Hotel Centro

"Děkuji za pefektní organizaci, vše bylo opravdu super, což mi potvrdili také kolegové. Díky."

Michaela Posoldová, vinařský teambuilding na míru

"Děkujeme za krásný svatební den i večer. Vše bylo připraveno do posledního detailu, hosté i my jsme se skvěle bavili a díky Vaší péči jsme si náš velký den mohli naplno užít. Jedním slovem úžasné, děkujeme!!!"

Kristina & Juraj, svatba na klíč

"Nejkrásnější den a párty, jak se patří. :) Moc děkujeme za skvělou spolupráci při plánovaní a uskutečnění našeho velkého dne. Podařilo se vám připravit nám den, na který budeme dlouho a s velkým úsměvem na tváři vzpomínat. Děkujeme!"

Lili & Lucka, svatba na klíč

"Ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat... ani nevíte, jak moc jsme byli se vším spokojení. Máte užasné nápady a jste plná kreativity a zároveň skvělá organizátorka. Lepšího člověka jsem pro vydatnou pomoc na naší svatbě nemohla najít. Náš velký den byl jako z pohádky - ještě jednou velké díky."

Marcela & Kieran, organizace a koordinace svatby

Chtěli bychom moc poděkovat za vysněnou svatbu, kterou nám Marie se svým teamem připravila. Vše bylo do detailu připraveno dle našich představ a přání. Děkujeme za celoživotní zážitek nejen pro nás, ale i pro naše přátelé.

Nikol & Zdeněk, svatba na klíč