CO PŘINESLA SVATEBNÍ SHOW BRNO 2017?

Čeká-li Vás letos Váš den D, je jasné, že hledáte inspiraci, kde se dá. Uplynulý víkend byl na inspiraci opravdu bohatý - v pražské Pragovce proběhl náš srdeční Svatební cirkus a v Brně zase Svatební show, na které jsme loni nasbírali naše první zákazníky. Dojmy ještě vstřebáváme, ale výběr toho nejlepšího, co jsme očima, které hledají inspiraci na svatby už tři sezony, na Svatební show viděli, Vám přinášíme už nyní.
V první řadě musíme říct, že nemáme rádi univerzální řešení, konzervativní klasiku ani "šlehačkové" dekorace. Těch jsme bohužel na Svatební show viděli až příliš. Na druhou stranu hodně nevěst je chce, takže je jen dobře, že jim je má pořád kdo nabídnout. Když jsme ale loni zakládali Malebnosti, dělali jsme to z lásky k hezkému a z nelibosti ke kýči. Chtěli jsme vlastně obrátit českou svatební komunitu na "odlehčenou notu". A kde jinde bychom vynikali více, než právě na veletrhu typu Svatební show. Měli jsme velký úspěch - návstěvníkům se naše práce moc líbila, právě proto že je "jiná, netypizovaná a individuální". To jsou hodnoty, na kterých stavíme. Ať už jako Malebnosti, nebo jako Nevinná svatba. Neskladujeme hotová řešení, ta u nás nehledejte - žádné balíčky, které vezmeme a zrealizujeme. Je to vaše svatba, a ta má být o vás, lidech okolo vás a myšlence a atmosféře, kterou jí chcete vtisknout. A ta nepodléhá žádným modním trendům.
Takto tvoříme Malebnosti, stejně jako vymýšlíme svatby, na kterých se budete cítit příjemně a sami sebou.

Dali jsme si tu práci za vás a na Svatební show jsme našli ty, kteří vám rádi podají pomocnou ruku a budou naslouchat vašim potřebám. Vytvoří vám řešení na míru namísto připravené nabídky, ze které si musíte vybrat a doufat, že v ní neztratíte sebe sama. Sledujeme jejich práci už nějakou dobu a po setkání můžeme s čistým srdcem a s velkou radostí doporučit:

Floristku Kláru Uhlířovou

Klárka je milá a nežná duše, avšak naprostá profesionálka ve vázání květin a květinových dekorací. Věčně usměvavá a příjemná, vám doslova vykouzlí květiny, které si budete přát. Jemné, něžné nebo nekonvenční, tyhle všechny umí. Hlavní roli ale hrajete vy a vaše představa.
Narozdl od velkých květinových studií byla Klára na Svatební show jedna z pouhých dvou, která si dala záležet na tom, aby byly její květiny čerstvé, a to po oba dva dny. Starost o květiny hoďte za hlavu, s Klárkou to bude radost. :) Jak samá říká, vytvoří vám svatební kytici, kterou nebudete chtít dát z ruky. Učila se u těch nejpovolanějších - holandských floristických mistrů.
www.klarauhlirova.cz

Nadupané Wedding DJs

Partička DJů vám udělá ze svatby ten nejlepší mejdan v životě. Prověřeno již několikrát na našich svatbách. Nekonečná flotila profesionálních DJů je vám k dispozici pro váš velký den. Stačí poptat datum a dostanete nabídku několika Djů, a to formou medailonků všech dostupných, nevybíráte tedy podle prázdných řečí, ale podle stylů, které jsou vám blízké. Pomohou vám také reference od novomanželů, kteří už jejich služeb využili. Jakmile si svého DJe zarezervujete, můžete se těšit na schůzku s ním - strávíte spolu pár desítek minut, ale oťukáte se a na svatbě už budete za nejlepší parťáky. S kamarády se přece slaví o něco lépe. :)
Wedding DJs mají pro své klienty i vychytaný formulář na váš svatební playlist, díky kterému vás provedou veškerou hudbou, na kterou byste ve svůj velký den neměli zapomenout. Prostě D O P O R U Č U J E M E!
www.weddingdjs.cz
Stejně geniální je i jejich nabídka živých kapel na www.weddingbands.cz.

Úžasné šaty od Kabelková & Oplocká

Znáte ten pocit, kdy stojíte v opravdu velkém svatebním salonu mezi desítkami až stovkami svatebních šatů a navzdory těm všem možnostem (vlastně právě proto) cítíte naprostou bezmoc? Naprosto opačně jsme se cítily při pohledu na opravdu krásné šaty od návrhářského dua Kabelková & Oplocká. Nádherné materiály, originální střihy a nadšení těchle mladých dam plných talentu nás naprosto přesvědčilo o tom, že výběr těch správných svatebních šatů může být jeden z nejlepších zážitků při plánování svatby. Zuzana a Michaela vám navrhnou svatební šaty na míru, do kterých ve váš svatební den uschováte všechny krásné svatební vzpomínky a na fotkách vám to bude setsakramentsky slušet. :-) A to nejlepší nakonec = to vše za cenu půjčovného šatů ze svatebního salonu.
Jejich šaty prostě musíte vidět na: wwww.kabelkovaoplocka.cz

Nesmírně pohodoví fotografové Nejedlí

Pavla s Jindrou jsou náš objev už z loňského ročníku. Jejich práce je nádherná, fotky mají naproto jasný rukopis, díky kterému je vždycky poznáme. Jen vám ho neumíme popsat - prostě u nich nemáme slov, a tak by to mělo být. Nejedlí jsou profesionálové na svém místě, věnují se vám na sto procent a stejný je i výsledek focení. Díky tomu, že fotí ve dvou, si můžete být jistí, že jim neunikne žádný detail z vaší svatby. První fotky vidíte vy i vaši hosté už večer - Nejedlí vám připraví prezentaci, kterou můžete spustit už během večerní zábavy v ten den! Garantujeme vám, že se s Pavlou a Jindrou budete cítit příjemně a uvolněně, o tom se koneckonců přesvědčíte sami během představebního focení, kdy se poznáte a zjistíte, že svatební focení bude příjemná zábava. A právě proto ve spolupráci s Nejedlými vznikají tak krásné fotky.
www.photonejedli.cz

Mrkněte na fotky v naší skromné galerii a především na jejich práci na webu nebo Facebooku, dáváme ruku do ohně za to, že budete spokojení. Neslevujte ze svých nároků, chtějte ty dodavatele, kteří nechají vyniknout vaši osobnost. Jen tak si vystrojíte svatbu, na kterou budete rádi vzpomínat. 
DRŽÍME VÁM PALCE!