JAK POŽÁDAT O RUKU? DEJTE SI ZÁLEŽET!

Máme kolem sebe hodně mužů, kteří by své přítelkyni snesli modré z nebe a chtějí, aby se cítila jako princezna nejen ve svůj svatební den. A moc dobře vědí, že svatba nemůže být bez zásnub.
My zase z vlastní zkušenosti víme, že hodně mužů s přípravou zásnub tápe.
Právě proto vám přinášíme průvodce zásnubním dnem.
Hodně žen si tento okamžik představuje už od dětství nebo alespoň od okamžiku, kdy poprvé viděly film Pretty Woman. :) Dejte si tedy na způsobu, jakým svou vyvolenou požádáte o ruku, záležet. Víte ale, že většina žen je ze zásnub zklamaná? Nevhodné místo, tušení, špatný prsten, špatná řeč. Vyhněte se tomu.

To pravé místo
Romantické, výjimečné, jedinečné. Kde takové ale najít? Možná si s ním lámete hlavu víc, než je vlastně nutné. Vzpomínáte si, kde jste se poprvé potkali / políbili / nebo měli první rande? Zkuste to tam.
 
Tutlejte to
Chápeme, že si chcete svou drahou trochu oťukat, aby vás pak nečekalo nemilé překvapení v podobě odmítnutí, ale dělat tajnosti se vám vyplatí. Nebo vy jste snad měli tu pravou nefalšovanou radost z dárku, který jste našli pod stromečkem a o němž jste živě diskutovali poslední týden před Vánoci? Připravte moment překvapení.
 
Alchymie zvaná „výběr prstenu“
Ani malý, ani velký, ani moc zdobený, ani příliš jednoduchý. Přiznáváme – je to složité. Mějte oči dokořán a sledujte, co se vaší přítelkyni líbí. Možná vám ten nejlepší kousek dokonce už několikrát ukazovala za výlohou zlatnictví. Pokud vážně nemáte ani tušení, zavolejte její kamarádce, holky si o tomhle okamžiku přeci povídají, dost pravděpodobně bude vědět trochu víc než vy.
Pokud však opravdu tápete, držte se pravidla: méně je více, tedy raději méně zdobný se středně velkým kamínkem – ten by u zásnubního prstenu určitě neměl chybět.
 
Hlavně – dejte si záležet!
Možná si myslíte, že se to už nenosí, ale pokleknutí k žádost o ruku vždycky patřilo a pořád patří. A hlavně podle výzkumu ho ženy očekávají. Možná vám přijde směšné, ale žádosti o ruku přidává na opravdové vážnosti.
 
Hlavní zásady už znáte, teď je na řadě scénář zásnub, který si zaslouží originální provedení.