KOUZLO JARNÍ SVATBY

Jarní svatby máme opravdu rádi - probouzející se příroda po dlouhé zimě v kombinaci společně s láskou jsou krásným spojením naděje a vidiny dlouhých slunečných dnů a společných zítřků. Jednoduše idyla.
Pro letošní jarní svatby máme ještě pár volných termínů, jejich koordinaci rádi nabídneme za jedinečnou cenu.
Naše svatební sezona začíná tradičně v dubnu. Jakobychom se měli postupně rozehřát do její plné intenzity. Sluníčko je zatím nesmělé, ale na druhou stranu hosty po dlouhé zimě potěší opravdu upřímně. K dispozici jsou krásné druhy květin, jako třeba sasanky nebo napučelé větve stromů, které si nevěsty většinou přejí do kytic kombinovat, ale v létě nejsou dostupné. Hosté se upřímně těší na slavnostní náladu svatby, od Vánoc už jim totiž tak trochu chybí.
Termíny ve svatebních lokalitách jsou volnější, výběr je tedy širší a svobodnější. Stejně tak s kameramany, fotografy, vizážisty a ve výsledku také se svatební agenturou.
Letos nám ještě nějaké volné termíny pro svatbu zbyly, rádi je nabídneme jako last minute se speciální slevou na koordinaci 20 %.
Kromě koordinace samotného svatebního dne se nemusíte bát na nás obrátit i pro pomoc například:
  • s doladěním konceptu celé vaší svatby;
  • zajištěním dekorací a květin, respektive jejich vyzvednutím a instalací;
  • zajištěním dortu a sweetbaru;
  • zajištěním dopravy pro hosty;
  • převzetí finální komunikace se svatebním místem;
  • konzultací všeho možného, co vás ještě nyní trápí a potřebujete si před svatbou ujasnit.
Díky síti stálých dodavatelů vám umíme zajistit ještě spoustu doplňkových služeb, které buď nemáte podchycené nebo si nejste jistí jejich kvalitou.
Podívejte se do galerie níže, pokud by se Vám líbilo spolupracovat na vaší jarní svatbě provoněné svěžím vzduchem a prvními slunečními paprsky s námi, budeme moc rádi, pokud se nám ozvete na mail we@wewine.cz.
Doladíme společně koncept vaší svatby a provedeme vás celým vaším dnem D. 

Fotky od Couple of Prague jsou z naší dubnové svatby 2016 v Buchlovských lesích .