MANDLOŇOVÝ SAD JAKO NEJORIGINÁLNĚJŠÍ SVATEBNÍ LOKALITA VE STŘEDNÍ EVROPĚ

Jestli jako spousta nevěst přemýšlíte nad tou správnou lokalitou pro vaši svatbu, a hned v závěsu vás trápí i nosná myšlenka, která svatbu propojí, máme pro vás jeden tip a vlastně i celé řešení.
Kde a v jakém stylu? To jsou dvě otázky, které si v průběhu času položí každá nevěsta. Aby byl tento den nezapomenutelný, aby se hosté cítili dobře, aby z místa obřadu nebylo daleko na místo oběda – tyto a spousta dalších požadavků a nároků se honí hlavou. A my jim rozumíme – také bychom tento den chtěli mít co nejoriginálnější a jedinečný.
Zárukou jedinečného dne je jedinečná lokalita – pokud najdete místo, které je unikátní dokonce v rámci celé střední Evropy, máte jistotu. Právě takové jsou mandloňové sady v Hustopečích na Brněnsku – jediné svého druhu ve střední Evropě.
 
Jemně narůžovělá svatba vonící po medu
Začátkem jara se na 1000 mandloní rozkvete ve svých něžných narůžovělých květech a sady zaplaví medová vůně. Je to relativně krátké období, kdy jsou sady v květu  - nabídka svatebních termínů tak je omezena na pouhých 7 dnů v roce, kdy můžete zažít opravdu jedinečnou svatbu pod květy mandlí. Mandloňový sad se nachází na kopci nad Hustopečemi je výborně přístupný jak autem, tak pěšky příjemnou procházkou.  Na samotném vrcholu se tyčí mezi mandloněmi tyčí rozhledna, u které probíhají svatební obřady – v obklopení vašich nejbližších a jediných mandloňových květů ve střední Evropě.
 
 
Obřad pod korunami mandloní a speciální mandlové menu o pár kroků dále
Po svatebním obřadu na vás čeká vyladěné tříchodové mandlové menu ve slavnostním svatebním stanu pouhých pár kroků od rozhledny.  Stan je celý vyhřívaný – bez starostí si můžete užít nejen mandlové hody provázené ochutnávkou mandlovice, ale prostor je i pro taneční parket.
Svatby v hustopečských mandloňových sadech organizujeme exkluzivně ve spolupráci s Wine Wellness Hotelem Centro, a to v pouhých sedmi termínech v roce 2016, kdy kvetou mandloně.
Celou svatbu vám připravíme na klíč: stylové pozvánky, originální květiny a dekorace, zábavu, svatební stan s vybavením, svatební menu snoubené s mandlovicí a vybranými víny servírované přímo ve vinici, sladký koutek a také koordinaci obřadu pro bezproblémový průběh celé svatby.

Termíny: 18. března, 19. března, 1. dubna, 2. dubna, 8. dubna, 9.dubna, 16.dubna
 
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, rádi si s vámi sjednáme nezávaznou schůzku.