NEVĚSTOU BEZ STRESU - WORKSHOP PŘÍPRAVY POHODOVÉ SVATBY BRNO

Čeká vás letos svatba? Gratulujeme! Ať už jste prstýnek dostala pod stromeček nebo už dříve v loňském roce, věřte, že nejvyšší čas plánovat je právě nyní. Víme, že chcete věnovat tomuto jedinečnému okamžiku maximum, stejně tak ale víme, kolik práce příprava svatby zabere. Chcete-li si užít nejen přípravy, ale i samotnou svatbu, zkuste náš kurz přípravy pohodové svatby. Provedeme vás svatebním světem za jedno odpoledne a nezapomeneme na nic. Plánování svatby pak bude už opravdovou zábavou a rozhodně ne stresující záležitostí. Už 17. března v Brně.
Naši první svatbu si pamatujeme jako dneska. Proběhla už v roce 2014, přijelo na ni 100 hostů a provázela ji velká očekávání. Musela být skvělá, prostě jako by byla naše. Úplně stejně dobře si pamatujeme na hodiny času, kdy jsme sháněli všechny věci, které jsme potřebovali - měly být trochu netradiční, vkusné a krásné. Obřad a oběd pro rodinu proběhl na zahradě u snoubenců a oslava potom ve vinařství Sonberk. Před obřadem se za zahradou projížděl kombajn a nevypadal, že by chtěl se sečením skončit, dodavatel nedodal 100 židlí na sezení pro hosty a odmítal komunikovat, a sváteční stoly zamočily hrnkové kytky, které florista poradil "ráno před svatbou hlavně dobře prolít vodou, v srpnu je hrozné vedro". Všechno nakonec dobře dopadlo, s vypětím všech sil nás našli o půl jedenácté spát na sedacím vaku kousek stranou od hostů. Vůbec si nepamatujeme, jak jsme se tam dostali. :-)
Spát na svatbě před hosty rozhodně není profesionální, ale tahle situace velmi dobře ilustruje vypětí, s jakým svatební agent - začátečník zdolává své první svatby. Stejně tak je to náročné i pro nevěsty.

Pokud si nechcete na zařízení svatby najmout agenturu nebo koordinátora, rozhodně uvažujte alespoň o kamarádce, kterou poproste o pomoc minimálně v den svatby. Věříme, že se berete proto, abyste oslavili společnou lásku a odhodlání zůstat jeden druhému po boku po celý život, a ne proto, abyste řešili vadnoucí květiny, chybějící guláš na rautu nebo opožděného oddávajícího. 

Svatba s sebou nějaký stres přinese, minimálně nervozitu, když kráčíte uličkou k místu obřadu, sama o sobě by ale měla být opravdu pohodovou oslavou bohatou na sváteční chvíle. Její přípravou často nevěsty stráví minimálně půl roku, během kterého se snaží ulovit to nejlepší místo, vynikající jídlo, skvělou kapelu, chutný dort, krásné šaty... Abyste se nestala štvancem tohoto "lovu na zajímavé svatební kousky" vy, je dobré se vybavit informacemi.

A ty my máme. Na 5 desítek realizovaných svateb a nespočet situací, které nás mnohdy postavily do méně či více vtipných rolí, nám vytvářejí silné svatební know-how, o které se můžeme podělit s těmi, kdo je nejvíce potřebují - s nevěstami. Přijměte tedy naše pozvání na první workshop Pohodové nevěsty, který uvádíme v život.
Během cca 5 hodin se dotkneme všech témat, se kterými se během plánování svatby potkáte. Podíváme se na náležitosti obřadu, volbu termínu, zvací proces, svatební květiny a výzdobu, svatební dort a cukroví a catering obecně. Sestavíme si společný itinerář svatebního dne a inspiraci budeme hledat i v ukázkových svatbách. Samozřejmostí je prostor pro vaše otázky tak, aby pro vás byl kurz opravdovým přínosem podle vašich potřeb.

Kapacita kurzu je omezena tak, abychom se Vám mohli věnovat také individuálně, prosíme o závaznou rezervaci na našem mailu marie@wewine.cz.

S KÝM SI BUDETE POVÍDAT

Marie Šotkovská je majitelkou svatební agentury weWedd by weWine, v roce 2018 má před sebou i se svou kolegyní Monikou již pátou svatební sezonu. Organizaci eventů a společenských akcí se věnuje již 14 let, od dvoutýdenního festivalu vážné hudby, přes dynamickou práci v eventové agentuře spojenou s realizací Znojemského historického vinobraní nebo firemních akcí pro stovky hostů ji cesta dovedla až k vlastní agentuře weWine. Tady se věnuje vedle specifických firemních akcí také organizaci svateb. Exkluzivně zastupuje vinařství Sonberk jako svatební místo, svatby ale dělá ráda na všech místech, která mají duši a nechají vyniknout příběh snoubenců a podpoří přirozenost hostů. Vlastní spoustu kontaktů na osvědčené dodavatele, dobré nápady pro organizaci svatebního dne a několikaleté know-how ze svatebního světa. 
Mimo svatby má ráda Francii, dobré jídlo, víno, svou rodinu, výhledy na Pálavu a francouzské červené. Nemá ráda komplikovaná řešení, kýč, těžkou mysl, organzu a pondělí. :-)

KURZOVNÉ

CENA: Cena workshopu pro jednu osobu je 1 590 Kč.
V ceně je kromě 5 přednáškových bloků také dobré občerstvení a nebude chybět ani Prosecco! :-)
TERMÍN A MÍSTO: Point café, náměstí Svobody 8, Brno; 17. března od 13 do 18 hodin 
Přihláška je závazná po uhrazení 100% částky předem.

Rezervace prosím provádějte na mailu marie@wewine.cz.
Moc se těšíme!