SVATEBNÍ CIRKUS PLNÝ OPRAVDOVÉ LÁSKY

Svatební cirkus by měl být povinnou výbavou nevěsty před svatbou. Jediný opravdový svatební veletrh v Čechách, kde najdete obrovskou dávku inspirace, aniž byste ztratili sami sebe, proběhl letos už podruhé v pražské Pragovce. A byl plný lásky. Nejenom díky snoubencům, kteří se mají rádi, a tak se berou. Ale taky kvůli vystavovatelům, kteří mají jedno velké společné = dělají svou práci s láskou a jen pro vás.
Můžeš tančit, můžeš zpívat, tady nestačí jen se dívat! Tenhle pocit zažijete na Svatebním cirkuse, kam jsme s velkou dychtivostí dorazily už v jeho předvečer, abychom si převzali své vystavovatelské místo. Tento svatební veletrh je výjimečný tím, jak se k němu přistupuje, a jak se na něj návštěvníci těší. Jsme si naprosto jistí, že pokud tento výjimečný event aspoň trochu sledujete, cítíte to sami. Pohodu, nadšení a věci dělané s láskou. Co je ještě mnohem lepší, je fakt, že tohle cítíme i my vystavovatelé - je o nás pečováno s láskou, každý jsme vítán (a taky pečlivě vybírán) a pořadateli hýčkán a milován. A právě proto je pro nás obrovská radost a prestiž být u toho a vedle těch, kdo vystavují.
To je tak, když celý rok se zatajeným dechem někoho sledujete, a sníte o tom, na jaké svatbě byste se s ním mohli potkat a spojit své síly dohromady, a potom se s ním setkáte osobně. Svatební cirkus je opředen zvláštním kouzlem, kde jako mávnutím proutku všichni návštěvníci v šatně odkládají nejen bundy a kabáty, ale především strasti všedních dní a veškeré předsudky. Svatební cirkus je přehlídka radosti, lásky, laskavých duší a otevřených srdcí. Nedokážeme si představit lepšího místa, kde naplánovat láskyplnou a pro vás opravdovou svatbu. Záměrně neříkáme dokonalou, protože právě tady zjistíte, že dokonalé ztrácí smysl v porovnání s opravdovým. Necháte-li totiž vyniknout sami sebe, všechno do sebe zapadne a dokonalým se stane. :-)
Rádi bychom vám ušetřili práci a vybrali ty dodavatele, kteří na Svatebním cirkusu stáli za to, ale to už pořadatelé udělali za nás - vybrali totiž ty nejlepší, kteří na české svatební scéně umí dělat opravdové svatby. Svatby lepší a uvolněné. Takové, které nechají vyniknout to nejryzejší - vaši duši. Svatby našich maminek nechme na jejich krásných svatebních fotkách a pojďme tu naši udělat opravdovou, s využítím vší svobody a kreativity, která se nám dnes nabízí.
Inspiraci najdete u těch, které si můžete prohlédnout na fotkách níže od Lukas Korynta photography.
Za svatby uvolněnější! Říkáme jen: do toho!