Reference

Do organizace svateb dáváme opravdu všechno. Pokud má být výsledek skvělý, jinak to ani nejde. Často se nám o naší práci i zdává, ty nepovedené scénáře však naštěstí prožíváme jen ve snech. :-) Pro naše klienty chceme být profesionální oporou, ale zároveň přáteli, na které se mohou s důvěrou obrátit. 
Svateb jsme už zorganizovali pár desítek, ale nikdy nás neomrzí nadšení a štěstí, které se zrcadlí v očích našich nevěst, stejně jako dojetí a láska, kterou můžeme číst ve tvářích ženichů i celé blízké rodiny a přátel.
Pro skvělý výsledek a spokojenost našich klientů a jejich hostů pracujeme v plném nasazení dlouho dopředu, a potom tři dny na plné obrátky, abychom nachystali a zrealizovali svatbu plnou krásných emocí a pohodových zážitků, na které budou všichni rádi vzpomínat. 
Odměnou jsou nám úsměvy našich milých klientů, ty nepředčí ani slova díků, která dostáváme a s radostí přijímáme. Rádi se alespoň na krátkou chvíli stáváme součástí rodinných příběhů, o to více, že právě v těch nejradostnějších pasážích.

Často se můžeme rozkrájet, abychom poskládali dohromady střípky jednotlivých služeb, které dají dohromady vysněný výsledek, bez našich milých dodavatelů by to ale nešlo. V kvalitě jsme nekompromisní a neradi riskujeme, spíše spoléháme na ty prověřené a těšíme se z jejich nových nápadů, které nám nikdy nedovolí se zastavit a přešlapovat na místě. Moc jim děkujeme, stejně jako děkujeme fotografům, se kterými jsme měli možnost spolupracovat, za to, že naši práci zachytili jako krásnou. Právě jejich úhel pohledu nechá svatbu vyniknout nebo spadnout. My se držíme těch prvních. Naši společnou práci, které se s opravdovou láskou a nadšením věnujeme od roku 2014, si můžete prohlédnout díky jednotlivým svatebním příběhům. Nám připomínají, že ta dřina stojí za to.