CATERING

Milujeme jídlo a jižní Moravu a tak jsme si dali za cíl přiblížit i vám bohatství a krásy tohoto kraje. Moravský catering v našem pojetí znamená nejen použití surovin od moravských farmářů, ale především náš přístup k vaření. Maso si sami bouráme i udíme, klobásy vlastnoručně plníme, ryby jezdíme osobně vybírat přímo do sádek. Bylinky si sami pěstujeme na zahrádce, meruňkové chutney vyrábíme z meruněk z vlastního sadu a v každé naší paštice najdete kapku domácí meruňkovice. Přidanou hodnotou každé suroviny je její vlastní příběh. Vše co děláme, děláme s respektem a láskou k přírodě, protože víme, že kvalitní suroviny jsou základem.

Naší předností je, že většinu pokrmů připravíme přímo před vámi. Máme rádi, když jste součástí přípravy. Chceme vás vtáhnout do naší vášně a pokud budete chtít můžete klidně přidat ruku k dílu, zástěry máme vždy připraveny. Chceme, aby vaření a příprava pro vaši akci byl zážitek nejen pro vaše chuťové buňky, ale abyste si ho užili všemi smysly.

  • hudbu a zábavu - dokud neprotancujete střevíčky;
  • vizážistku a kadeřnici - abyste vy i vaši nejbližší byli ze všech nejkrásnější;
  • květiny - takové, které vydrží po celý den, budou vonět jako nejlepší parfém a na fotkách podtrhnou krásu nevěsty;
  • dekorace dotažené do posledního detailu;
  • vhodné ubytování pro svatebčany a samotné novomanžele;
  • dohled nad dodržováním stanoveného rozpočtu;
  • koordinaci celého svatebního dne - budeme vaší pravou rukou, jak dlouho budete jen potřebovat;
  • asistenci na mailu nebo telefonu při přípravách - v přípravách se neztratíte.
 

SVATBY VE VINICI

Svatby pod širým nebem mají jedinečné kouzlo - nejste vázáni žádným předem daným prostorem, ten svůj si najdete sami nebo on si najde vás. Na jižní Moravě se přímo nabízí uspořádat váš velký den přímo ve vinici  - takové svatby jsou naší specialitou.
O přírodní dekorace máte postaráno a nejenom hostům, ale i sobě nabídnete v tento výjimečný den jedinečné výhledy. Svatby ve vinici organizujeme exkluzivně podle přání klienta, společným jmenovatelem je nám uvolněná atmosféra a kouzlo jižní Moravy. Od roku 2014 máme exkluzivitu také na organizaci svateb v jednom z nejhezčích vinařství na jižní Moravě - ve Vinařství Sonberk. Ať už tam nebo jinde, vymyslíme  vám koncept šitý přímo vám na míru. 

SVATBY NA KLÍČ

Svatební den je nejen dnem jedinečných zážitků, ale také dnem povinností, které někdy mohou doprovázet velké starosti. Povinnosti i starosti rádi převezmeme za vás a pomůžeme vám s plánováním a organizací vašeho velkého dne. 
Navrhneme svatbu podle vašich představ a vaše představy potom převedeme ve skutečnost. Svatby organizujeme exkluzivně a na klíč - tedy od A do Z, tak, abyste se nemuseli starat o nic víc, než abyste vy a vaši hosté byli v pohodě a svatbu si užili - a i s tím vám rádi pomůžeme. Zajistíme pro vás květinovou výzdobu včetně svatební kytice pro nevěstu, pozvánky, nábytek, catering, fotografa a videokameramana, ubytování, dopravu, hudbu a zábavu a mimo jiné také dohled nad celým obřadem a svatebním dnem a jeho koordinaci. Během několika schůzek si vytříbíme společnou představu o vašem svatebním dni, který nám bude potěšením i zábavou realizovat.

 

REFERENCE

LOKALITYMonika Jilková
wedding agent
Do její pohotovostní výbavy patří dobrá nálada a chuť zdolávat výzvy. Ve weWine kraluje svatbám, ale ve volném čase nám fušuje do malování i fotek - jen tak pro radost. A té má na rozdávání. Se srdečným nadšením se vrhá do každého nového projektu, který je jí výzvou i zábavou zároveň. Mezi její superschopnosti patří maximální empatie a napojení se na klienta, a samozřejmě i naše firemní umění "nechat mizet víno". :-)
Více zde...
Sama Monča o své práci svatební superženy říká: Jak poznáte svatební organizátorku? O víkendech vstává v 5 ráno (pokud jde vůbec spát...) V pátek si nehodí nohy na stůl... ale většinu si chce jít hodit mašli - jedině saténovou! Na zprávy vám odpovídá nejdříve v 1 ráno. S kruhy pod očima by mohla jezdit po poutích. Romantika by se v ní dala krájet! Byt má neustále plný květin.
A my dodáváme, že je to hlavně žena na svém místě se spoustou zkušeností prověřená vysokými nároky klientů i nepřízní počasí. Má ráda víno, dobré jídlo a hodně jídla, Pálavu, minimalistická řešení, když jdou věci jako po másle, hezké věci, dobré lidi a jednoduchost. Nemá ráda aroganci, překombinovanost, ani organzu. ;)
+420 604 828 991