Barbora & Jiří

9. dubna 2016, Vinařství Sonberk
Ten den pršelo Barboře a Jiřímu z nebe štěstí. Nastávající maminka ani ženich si z toho nedělali těžkou hlavu, a právě proto si užili pohodovou svatbu se svojí nejbližší rodinou dosytosti. Na Sonberku nás společně s nevěstou přivítalo chladné deštivé ráno - s tím jsme ale počítali a 3 dny před svatbou jsme ještě zajistili slavnostní stan, ve kterém se odehrál obřad - prostory vinařství jsme si totiž chtěli nechat jenom pro samotnou oslavu. Nevěsta se připravovala přímo ve vinařství a po očku tak dohlížela na přípravy prostor. Květinovou výzdobu si přála ve svěžích jarních tónech růžové, zelené a jemné bílé barvy - tu do posledního puntíku splnila Věrka z Boho Flowers. Hosté dorazili včas na to, aby si před samotným obřadem dopřáli ještě sklenku vynikajícího sonberského vína a přemístli se k obřadu, po kterém následoval slavnostní servírovaný oběd. Ten poté doplnil vynikající dort, navenek vevinně bílý, uvnitř však ohnivě červený v korpusu red velvet. Chvíle pro první novomanželské fotky nastala během prohlídky vinařství s degustací, kdy se Barbora s Jiřím odjeli fotit do blízkých ovocných sadů, které jim posloužily jako fantastická kulisa pro jejich první společné fotky.
Po návratu společně s hosty vypustili balonky přání, a už se mohli společně oddávat tanci za doprovodu DJe. V ranních hodinách jsme hosty ještě kyvadlově odvezli do blízkého Wine Wellness Hotelu Centro, kde si po snídani  mohli po vydatném tanci dopřát například jednu s procedur jejich vinného wellness. 
Děkujeme Barboře a Jiřímu za důvěru a opravdu milou spolupráci a pohodový přístup, který nerozhodila ani nepřízeň počasí, a přejeme hodně štěstí do společného života jim i jejich očekávánému potomkovi. 
foto a vizáž nevěsty: Sonka Skerik
svatební šaty: Nymphae
čelenka a vyšívaný pás: Tiarra
květiny a květinové dekorace: Boho Flowers
dort: La Familia Café
sweetbar: Makronky od Hanky