Kristina & Petr

15. srpen 2015, Vinařství Sonberk
Svatba Kristiny a Petra byla jedním z našich prvních velkých svatebních projektů a dodneška na ni vzpomínáme jako na naši velkou svatební maturitu. :-) Rovnou státnice. S milou nevěstou Kristinou jsme se jako s mladou a sympatickou maminkou scházely několikrát, abychom vyladily detaily jejich velkého dne, Naše schůzky se podobaly spíš klábosení s kamarádkou a vždycky jsem se na ně moc těšila. Společně jsme naplánovaly svatbu na Sonberku pro 100 hostů, která měla spád od začátku do konce.
Obřad proběhl na travnaté louce před vinařstvím, kde nás potrápilo velké srpnové teplo, ale všichni hosté včetně nejmladšího si s ním poradili na jedničku. V klimatizovaných útrobách Sonberku si hosté pochutnali na rautu z kuchyně Borgo Agnese a přesunuli se na terasu, kde jim vyhrávala cimbálová muzika, která se skvěle snoubila s lahodným sonberským vínem. jem, že se celý večer nezastavil a opravdu se mu na rukou uděaly mozoly. V horkém letním večeru nás dokonce čekala i malá bojovka, a to výlet za ledem, který prostě došel (ač naddimenzován, tak velký nápor hostů jsme nečekali).
Někteří z hostů se vydali na řízenou degustaci s prohlídkou vinařství, jiní využili možnosti fotokoutku s jedním z nejhezčích fotopozadí, které známe - vlnící se Pálavou na obzoru. O večerní zábavu se postarala DJka společně se šikovným barmanem, o kterého byl takový záCestou za lovem ledu se na Sonberku strhla malá, zato intenzivní průtrž mračen, a všichni hosté vzali zavděk stanům, které jsme instalovali na terase, a díky kterým mohl večírek pokračovat dál až do třetí hodiny ranní. Děkujeme Kristině a Petrovi za důvěru, kterou do nás vložili, na jejich svatbu nikdy nezapomeneme - byla pro nás velkou školou a zároveň opravdu milou příležitostí.

foto: Petr Vokurek
video: Pavel Mašek
květiny: My flower Klára Jordánová
dort: La Familia Café
DJ: Wedding DJs - DJane Ollie
koordinace, produkce a koncepce: weWine