Markétka & Radek

Markétka s Radkem nás až zaskočili svou srdečností, hned od začátku jsme se cítili jako součást jejich rodiny. O to snáze a lépe jsme se naladili na jejich styl a představy, které se nám lehce plnily s volnou rukou, kterou jsme od nich dostali. Celý koncept svatby se nesl ve vinařském duchu - obřad proběhl ve Vinařství Sonberk, kde jsme hosty nejdřív naladili na místní prostředí u rautu v degustační místnosti vinařství s proslulým výhledem na Pálavu a poté jsme jako sladkou tečku naservírovali obřad na paloučku před vinařstvím. Už od rána panovala skvělá atmosféra, proto není divu, že nevěsta přijela až k obřadnímu místu mezi nadšené hosty.
Po přejezdu na místo oslavy, do vinařského penzionu André, si hosté nenechali ujít možnost vyfotit se s autem-veteránem, který vezl nevěstu na místo obřadu a novomanžele poté zpět. A po sérii fotek už šlo všechno jako na drátku...
Tradice před zahájením hostiny na sebe nenechaly dlouho čekat - rozbíjení talíře, přenesení nevěsty přes pomyslný práh do stanu, proslov a přípitek tatínka a stejně dojemný proslov svědka ženicha a nakonec tradiční oběd. Novomanželé hostům nabídli možnost řízené degustace s prohlídkou André a potom už volnou zábavu, která plynula v teplém skoro letním dni naprosto nenuceně. S vynikajícím sweetbarem od VD cakes, rumovým koutkem a bubbly barem pro dámy, grilem a dobrotami z kuchyně André jsme dnem propluli až k prvnímu tanci, na kterém si Markétka s Radkem dali obzvlášť záležet a vyplatilo se - odměnou jim byl vřelý potlesk hostů a plný taneční parket. 
Třešničkou na dortu byla skvělá zábava od svědků včetně videa, které jim připravili a které dojalo a pobavilo zároveň. S velkou radostí jsme si odšktrli splnění všech požadovaných atributů svatby: pohodová, se skvělým počasím a s maximem světel, která umíme nabídnout, a splnili si poslední z bodů dne, a to skvělou barmanskou show, která dostala společnost do varu.
Odjížděli jsme (moc neradi) ze skvěle rozjetého večírku, který trval až do ranních hodin. Markétce a Radymu přejeme krásné a spokojené manželství a opravdu ze srdce děkujeme za srdečnou a přátelskou spolupráci. Byla náročná, ale velkým potěšením, což dokazuje nejspíš i množství fotek, které jsme vybrali a ještě bychom přidali. :)

foto: Wedding Photography by Kamil & Simona
video: Primetime
květiny: Myflowers Klára Jordánová
vynikající dort a sweetbar: VD Cakes
cimbálová muzika: Valašské peklo
DJ: Wedding DJs - DJ Schaff
svatební oznámení a tiskoviny: Malebnosti
koordinace, produkce a koncepce: weWedd by weWine
půjčovna části dekorací: Decstore.cz
hlavní supervizor a ideamaker: ženich Radek :-)