Maťka & Libor

Dneska budeme možná neobjektivní. Chystání této svatby pro nás bylo totiž slibem z dětství - tenkrát tedy byl trochu skromnější, měla jsem jít "jednoduše" za svědka, ale časem tomu osud tak chtěl, až jsem se sešli v situaci, kdy bylo v našich silách zařídit celou svatbu na klíč a nevěsta na nás dohlížela až z Ameriky. Věděli jsme ale, že to budou přípravy pohodové, věcné a plné radosti - přesně jako naši milí snoubenci, kteří se po dlouhém vízovém trápení konečně měli podívat za rodinou do Čech po dlouhých dvou letech. 
První koncept jsme si načrtli někdy v červnu a poté, co jsme odladili datum, jsme se pustli do plánování. Stačily nám na to dva konstruktivní telefonáty přes Viber a díky naprosté důvěře snoubenců jsme se pustili do vyšívání na jejich velkém dni, o kterém jsme měli tolik času přemýšlet - už od dětství. :-)
Věděli jsme, že vznikne něco opravdu skvělého, pracovali jsme s naprosto volnýma rukama a vzali jsme si na pomoc skvělé dodavatele, kteří svou práci dělají nejen profesionálně, ale hlavně s radostí.
Ráno v den svatby nás trápil drobný déšť, ale den předem jsme se se snoubenci domluvili, že obřad prostě necháme venku - jiné místo se jim pro tak důležitý moment nelíbilo a rozhodli se podstoupit riziko drobného deště, a tak jsme povolali na místo naše deštníky, aby byly k dispozici všem hostům. Nakonec jsme je ale naštěstí nepotřebovali. Babí léto se ukázalo ve vší síle, kterou si pro nás celé dopoledne šetřilo, a nevěsta přijela na místo obřadu jako poslední do zahrady zalité podzimním sluncem, plné skvěle naladěných hostů.

 
Dali jsme si záležet, aby obřad byl skutečně o nich dvou a jeho intenzita dokázala vynahradit celou tu věčnou dobu, kdy se rodina neviděla. Řeč k obřadu nachystali svědkové společně a snoubenci si připravili sliby, které si navzájem vyměnili v jeho závěru. 
A potom už se slavilo - s vynikajícím jídlem a pitím, oblíbenou kapelou novomanželů, již tradičně výborným sweetbarem a dortem a také opravdu dechberoucím ohňostrojem sestaveným na míru snoubencům a danému místu. 
Jsme moc rádi, že se nám společnými silami podařilo dětskému slibu dostát se vší parádou a hlavně - že se sen až z Ameriky stal skutečností, to nám aspoň novomanželé ještě večer po svatbě napsali. :)
Přejeme hodně štěstí za oceán! 

foto: Dara Rakovcik photography
květiny: My flowers Klára Jordánová
make-up nevěsty a nejbližších dam: Kristýna Puková
účes nevěsty a nejbližších dam: Galerie GL
koncept a dekorace: weWine
dort: La Familia Café
sweetbar: U Tytýny
koordinace a produkce: weWine
kapela: Genetic
catering: Mimo limit