Míša & Zbyněk

Když se svatební sezona roku 2016 začala chýlit ke svému konci vrátili jsme se díky Míše a Zbyňkovi pomyslně na její úplný začátek. 1. dubna jsme totiž dělali svatbu pro Teu a Matta v krásném kostelíku v Modré u Velehradu a následně ve stejně krásném penzionu Zikmundov, který si nejde nezamilovat. Přesně jako se to stalo Míši, která chtěla svůj svatební den takový, jaký jsme jej připravili pro předchozí snoubence.
Přála si maličkou svatbu jen se svědky a jejich malou dcerkou, kterou by si i s rostoucím bříškem užila, a takovou, aby byla pohodová a připomínala spíše dovolenou než klasický svatební den se všemi stresy a rychle letícím časem. Proto jsme snoubencům i jejich hostům zařídili ubytování v penzionu Zikmundov už den dopředu, aby se mohli se svědky těšit a ladit na svatební vlnu dostatečně dlouho. V netradičně svatební čtvrtek, a ještě k tomu první školní den, jsme tak našli ráno usměvavé svatebčany, kteří si zrovna užívali sluníčka na vyhřáté terase. Mezitím, co se nevěsta se svědkyní zkrášlovaly, pánové s malou družičkou vyrazili na procházku do blízkého lesa.
A pak přišlo na řadu (před)svatební focení snoubenců, které jsme si poté odvezli do kostelíka v Modré. Hezky dámy v jednom autě i s koordinátorkou (užily jsme si tak příjemnou dámskou jízdu) a pánové v našich stopách, pěkně až na kopec nad skanzenem v Modré, kde už čekal nazdobený kostelík,  podle přání Míšy a k našemu velkému potěšení mechem a vřesem. Nutno říct, a zároveň nevěstě poděkovat a smeknout klobouk, že prakticky vůbec nevěděla, co ji čeká. Prostor znala jenom z fotek bez toho, aniž by věděla, jakou má místo atmosféru - o to radši jsme byli, když jsme na ní poté, co vstoupila do kostela, viděli překvapení a úžas. :-) 
Po krásném obřadu si ještě všichni svatebčané užili společné focení s krásnými výhledy a všichni společně jsme se vydali zpátky do penzionu, kde jsme ještě nazdobili svatební tabuli, aby si všichni společně mohli užít první společnou novomanželskou večeři. U té, ani u krájení svatebního dortu už jsme ale nebyli, tato chvíle už patřila jenom jim a svědkům - tak, jak si to společně vysnili.
Musíme opravdu moc poděkovat Míši a Zbyňkovi za to, že nás pozvali k realizaci své maličké svatby, její magická atmosféra nás strhla a opravdu jsme si ji i my užili bez starostí. A je nutno říct, že nikdy jindy není svatební agentura tak potřeba, než když si svůj velký den chcete opravdu užít, o to víc, když jste jenom čtyři a vlastně nezbývá nikdo, kdo by svatbu nachystal, protože všichni už máte své úkoly jasně dané. Přejeme hodně štěstí novomanželům i jejich malému uzlíčku lásky, který už brzy vykoukne na svět.

foto a vizáž nevěsty a svědkyně: Sonka Skerik photo / make-up / hairstyling
květina: Myflowers Klára Jordánová
koncept a dekorace: weWine
koordinace: weWine
dort: La Familia Café