Naďka & Staník

Na Sonberku se takto malé svatby často nedělají, ale Naďka se Staníkem o to opravdu stáli a v květnu jsme volný prostor našli. Navíc jsme po první schůzce věděli, že si kápneme do noty - kdo by nechtěl chystat pohodovou, upřímnou svatbu bez zbytečných příkras? Celkový koncept jejich malé svatby jsme naplánovali během jedné schůzky, ze které jsme si odnesli noty pro další přípravy, ryze v naší režii. Dekorace a květiny si nevěsta připravila sama a podtrhla tak půvab místa, který v objektivu fotografky Daniely vynikl o to víc v zamračeném počasí.
Snoubenci pojali svůj svatební den jako milé setkání s přáteli a oslavu jejich krásného vztahu, který v tuto květnovou sobotu zpečetili v tajnosti, a milou zprávu sdělili rodičům až po svatbě samotné. :-) Nevěsta vyrazila k obřadnímu místu v teniskách a se širokým úsměvem a své ano řekla ženichovi na zastřešené terásce vinařství, která je neochudila o pověstný výhled na Pálavu.
Focení potom probíhalo v prostorách Vinařství Sonberk počasí navzdory - vznikly tak skvělé obrázky využívající oceňovanou architekturu místa s všudypřítomným výhledem do vinice. Malou, avšak o to více veselou společnost, jsme opoušteli v plném proudu zábavy. A dokonce i vykouklo sluníčko. :-)
Nadcě a Staníkovi přejeme hodně štěstí na společné cestě životem a sobě přejeme jen samé takové snoubence jako byli oni dva. ;)

foto: My Dannie (velmi výjimečně se nám ji podařilo přemluvit ke svatebnímu focení a jsem moc rádi!)
květiny a dekorace: nevěsta Naďka
dort a catering: Amande restaurant
koordinace a produkční podpora: weWedd by weWine