Nikol & Fanda

Nikol s Fandou odvaha rozhodně nechyběla, to je zřejmé i z toho, že oba žijí ve Švýcarsku, kam se Nikol za Fandou neohroženě vydala stranou svých přátel a své rodiny. Jejich požadavek na svatbu na místě, které je "na půli cesty mezi místy, kde žijí jejich rodiny", mě překvapil, v nejlepším slova smyslu toho slova. Ještě víc mě překvapila detailní znalost stodoly, kterou Nikol na naší jediné předsvatební schůzce měla. Z fotek a satelitního zobrazení map měla Nikol naprosto jasnou představu o celém objektu a nezaskočila ji jediná moje otázka. :-)
Oba snoubenci preferovali minimalismus a rozhodně nevyžadovali okázalou výzdobu, právě naopak chtěli nechat vyniknout samotnou atmosféru místa a především vytvořit prostředí pro příjemnou zábavu.
Obřad proběhl na zahradě přímo za stodolou, po krátkém přípitku byli všichni hosté pozváni k rautu, který jsme opět připravili v selském stylu tak, aby zapadl do prostředí stodoly. Celou výzdobu jsme ladili do přirozených barev, na přání nevěsty jsme použili i hodně nevěstina závoje. Určující pro nás byla nevěstina ozdoba do vlasů a její květinový pás, tím byla udána jemná pudrově růžová barva.
Nezapomněli jsme ani na světla, ty dodávají svatbě zasněný slavnostní nádech - v tomto případě v podhledech přímo ve stodole a také na zahradě, drobná světla byla součástí sladkého baru. 
U toho se rádi zastavíme, protože byl tak trochu jiný - nevěsta ani ženich si nepřáli klasické curkoví ani moderní sweetbar, chtěli něco z kakaa, čokolády, nebarevné kousky cukroví, a hlavně co nejpřirozenější - volba tak jasně padla na brněnské KOKINO, které vyrábí úžasné lahůdky podle tradičních staročeských receptů.
 Možná vás tak ani nepřekvapí, že na svatbě úplně chyběl svatební dort, místo toho si novomanželé zakrojili poctivou domácí bábovku doplněnou malinami z jihomoravské zahrádky.
S dalším ne zcela standardním požadavkem přišel ženich, který si na svatbě přál stolní fotbálek - za nás skvělý nápad a vděčná zábava pro svatební hosty, která byla opravdu hojně využitá. Hostké kvitovali také degustaci vín, kterou milerádi doporučujeme pro seznámení se s víny, která jsou na svatbě k dispozici - vína hosté potom lépe vychutnávají a případně i snoubí s jídly, která mají k dispozici. Jako třešničku na závěr oficiálního programu si novomanželé připravili novomanželské bingo, do kterého se hosté s nadšením vrhli, stejně jako do víru tance po celý zbytek večera.
Moc děkujeme za bezmeznou důvěru, kterou jsme od Nikol a Fandy dostali, a přejeme jim dost odvahy a štěstí i do jejich společného štěstí.

květiny: Myflowers Klára Jordánová
koncept, dekorace, koordinace: weWedd by weWine
foto: Zuzana Scharf - svatební fotografie
vizáž nevěsty: Kateřina Hrabalová
šaty nevěsty: Nymphae
DJ: Wedding DJs
sweetbar: KOKINO