Nikol & Zdeněk

16. dubna 2016, Vinařství Sonberk
Jednou za svatební sezónu se nám to poštěstí - dostaneme naprosto volnou ruku a navíc si vkusem notujeme s nevěstou. Nikol a Zdeněk si svou svatbu chtěli prostě užít. Zadali nám datum, barvy a těšili se opravdu upřímně na své hosty. Z této kombinace nemohlo vzniknout nic jiného než opravdu pohodová svatba pod Pálavou.
Nevěsta se ženichem se ke svatbě rozhodli hodně spontánně, během dvou týdnů jsme společně našli lokalitu, která by uchvátila nejen snoubence, ale i hosty, kteří se na Sonberk sjeli z Prahy, Havířova nebo dokonce ze Švýcarska. Přípravy probíhaly na dálku po mailu a opravdu velmi dynamicky. :) Na naší druhé a předposlední svatební schůzce už drželi v ruce čerstvě vytištěná svatební oznámení, a to byl moment, kdy se rodina a přátelé teprve dozvěděli o tom, že se budou brát. Bylo to také poprvé a naposledy, kdy nám nevěsta svěřila své přání: šedá, pudrově růžová a pohodová - taková má být její svatba, kterou si chce opravdu užít, a právě proto přenechá všechny přípravy v našich rukou. 
Radovali jsme se, protože jsme našli nevěstu, která mělá právě tak akorát hostů, aby se nám na Sonberku vešli k nádherným dřevěným stolům, které na Sonberku mají. 
Dřevěné stoly jsme nakombinovali s krajkou a mírně našedlou zelenou v eukalyptových listech společně s jemně růžovou ve svatební kytici a nádherných plných růžích, které pro ni floristka sehnala.
Přálo nám i počasí - na půlku dubna bylo neuvěřitelné teplo a slunečno, hosté tak spokojeně vychutnávali víno na proslulé sluncem zalité sonberské terase. Svatba se nesla v uvolněném duchu, bez zbytečného svazování termíny a předem daným programem čas příjemně plynul, protknutý prohlídkou vinařství s degustací a pohotovým polaroidem, díky kterému si novomanželé odváželi ještě ten večer svoje první svatební fotoalbum. Došlo také na házení kytice, kterou si nevěsta nechala speciálně pro tuto příležitost uvázat, protože se nechtěla rozloučit se svou svatební. Svatební párty rozjel zpívající a hrající DJ z řad hostů, ke kterému se vždy zbytek s velkou chutí přidal - Nikol a Zdeňkovi se tak do posledního puntíku splnil sen o pohodové svatbě v obklopení přátel a rodiny. My moc děkujeme za volnou ruku a bezmeznou důvěru.

foto: Probuď labuť
svatební make-up a účes: Probuď labuť

květiny: My Flowers Klára Jordánová
dekorace: weWine

dort a sweetbar: Makronky od Hanky