Pavča & Váša

Pavča s Vášou jsou Znojmáci celým srdcem, mají spoustu přátel a velkou rodinu, z nichž si nikdo nechtěl nechat jejich velký den ujít. Od začátku nám tedy bylo jasné, že musíme počítat s více než stovkou hostů. Jako lokalitu si snoubenci vybrali Spálený mlýn ve Znojmě, příjemné místo na hranici národního parku, které je v létě oblíbenou zastávkou turistů i sportovních volejbalových nadšenců. A zároveň se ukázalo být i vhodným místem pro svatbu. Nevěsta si přála přirozenost, pro kterou jsme ideální téma našli v okolním lese a domluvili jsme se na konceptu, ce kterém se objevovalo jehličí a mech a kterému slavnostní nádech dodávala měděná barva.
Snoubenci vsadili na risk a svatbu jsme koncipovali jako venkovní - pro jistotu jsme se pojistili stanem, místa pro sezení jsme měli tedy dostatek, taneční parket jsme ale nechali venkovní a společně jsme věřili, že si užijeme večírek pod hvězdným nebem. 
A bylo nám dopřáno. Sluníčko nás provázelo už celým dnem před svatbou, kdy jsme stavěli stan a vybavovali jej nábytkem a připravovali dekorace do stanu i okolí. V den svatby už nám bylo jasné, že nás čeká krásný den. Dobře naladění hosté se začali scházet už hodinu před obřadem, aby si vychutnali atmosféru místa, ale i dobře vychlazený sekt a připravené občerstvení. 
Obřad proběhl na louce za mlýnem a otevíral ho průvod 8 párů družiček a družeb, kteří okolo obřadního místa vytvořili půlkruh a dodali tak místu intimitu. Nevěstu vedl klasicky tatínek, a my nikdy nezapomeneme na gesto ženicha, který naprosto oněměl, když nevěstu poprvé uviděl - jen bezděk roztáhl ruce, jakoby jí tím chtěl říct, jak je krásná, a zároveň ji vzdušně obejmout. :-) Celý krásný obřad trval necelých 45 minut, byl připravený na míru a zrcadlil povahu obou snoubenců, čímž byl opravdu dojemný a niterný.
Po gratulacích, které téměř nebraly konce :-), jsme udělali dvě tři společné fotky a přesunuli se na nádvoří mlýna, kde nás čekal připravený raut. Nejdřív ale pár novomanželských zvyků a hlavně - srdečný proslov rodičů a ženicha. Odpoledne se pomalu změnilo v krásný podvečer a přišel čas pro první tanec, kterého se bravurně zhostila kapela Brownies, kterou jsme nechtěli pustit pryč a přáli jsme si, aby hrála donekonečna. Za jejich doprovodu se rozjel skvělý taneční večírek pod hvězdným nebem, které jsme podpořili ještě 900 malých žárovek. Noc byla dlouhá, poslední hosté odcházeli okolo páté ráno, aby se někteří z nich vrátili ráno na snídaní s novomanželi vyměnit si spoustu dojmů z krásného večera plného dobré nálady, smíchu a opravdového přátelství.
Pavči a Vášovi moc děkujeme za důvěru a volnou ruku pro zadané téma, které bylo opravdu podle našeho gusta, a přejeme hodně štěstí do společného života.

květiny: Myflowers Klára Jordánová & weWedd by weWine
koncept, dekorace a koordinace: weWedd by weWine
foto: Něco modrého
vizáž nevěsty: Simona Buchtová make-up artist
šaty pro nevěstu a družičky: V bílém - svatební studio
dort: La Familia Café
sweetbar: U Tytýny
catering: Veg8 Café
fotokoutek: Pavlina Faraga | wedding 
kapela: Brownies