Pavlína & Renaud

Pavlína s Renaudem žijí společně v Praze, ale oba inklinují ke klidu mimo velkoměsto a rozhodně se chtěli vyhnout svatebnímu středoproudu - zadání pro nás jak dělané. Dali jsme si za cíl připravit pro ně svatbu, která všechny přítomné pohladí po duši sílou okamžiku.
Renaud se věnuje fotografování, navíc pochází z voňavého francouzského venkova, a obě tyto vášně s ním sdílí i Pavlína - sami jsme tedy byli zvědaví, kam se naše společné kroky odeberou, ale překvapivě rychle jsme našli společnou linku ve všem jednoduchém a co nepřirozenějším.
Obklopeni lesy a kopcovitou krajinou jsme připravili svatbu v tónech bílé a smetanové, která se tvářila tak, jakoby byla vytvořená samotným okolím. Hosté, kteří přijeli nejen z Čech a Francie, ale i několika dalších zemí, si na Zikmundově dopřáli víkendový relax, který se sice točil okolo svatby, ale také degustace vína a procházek po okolí.
Samotný svatební den začal vydatnou vynikající snídaní v penzionu Zikmundov, po které jsme se pustili do dekorace svatebního stolu a podhledů, kde jsme použili tolik zeleně, že zabrala více jako polovinu úložného prostoru auta (někdy vám vyfotíme, co všechno se vejde do kombíku české výroby, možná se budete divit :-)).
Nevěsta si přála opravdu přirozenou květinu, do které jsme zapojili i hodně nasbíraného materiálu, a odměnou nám bylo její velké dojetí, když ji poprvé spatřila. Ve svátečním rozpoložení a hlavně dobré náladě se hosté společně odebrali k obřadu, který proběhl v krásném prostředí kostela sv. Jana v Modré poblíž Velehradu a především skanzenu v Modré.
Krásný emotivní obřad byl doprovázen smyčcovým duem a zakončen záplavou okvětních plátků, kterými svatebčané zasypali novomanžele.
Návrat zpět na Zikmundov se nesl v duchu dobrého jidla a nespoutané zábavy, která volně plynula podpořena swingovým triem, které vytvořilo neopakovatelnou atmosféru a rozproudilo zábavu. Hudební žezlo pak převzali samotní hosté a pod společnou taktovkou se bavili až do pozdních večerních hodin.
Děkujeme Pavlíně a Renaudovi za důvěru a krásný zážitek a přejeme hodně štěstí do společného života.

květiny: My flowers Klára Jordánová
koncept, dekorace, koordinace: weWedd by weWine
foto: Pixelwriters
vizáž nevěsty a svědkyně: Eliška Koblerová Make-up Artist
kapela: Wedding Bands
dort: La Famili Café
sweetbar: U Tytýny
tiskoviny: Hanka - Malebnosti