Peťa & Milan

Peťa s Milanem měli prožili svatbu v obklopení své rodiny a spousty přátel, kteří se těšili na velkou společnou oslavu. Peťa byla opravdu pilná nevěsta, která měla promyšlený každý detail svého velkého dne a sama si připravila všechny dekorace v tónech zlaté a pudrově růžové - a věřte nám, mohla by se tím živit. :-) 
Celou svatbu s Milanem koncipovali jako jeden velký zážitek a tomu přizpůsobili celý program. Jako místo obřadu i celé oslavy si vybrali krásný areál penzionu Tříletý mlýn v Kdousově. Pro nás zážitek začal už ráno, kdy od pěti hodin od rána vytrvale pršelo - to nám na optimismu zrovna nepřidalo - s ohledem na to, že celý den byl na přání nevěsty situován do venkovních prostor bez odpovídající mokré varianty. 
Pršet nepřestalo až do deváté hodiny ranní, kdy jsme měli v plánu mít už převážnou část nábytku a dekorací nainstalovanou, ale teprve jsme začínali rozmisťovat nábytek a žehlit ubrusy - nebudeme lhát, měli jsme hodně napilno. :-) Nakonec jsme zvládli nachystat všechnovčas. Obřad proběhl na louce za mlýnem, kde si nevěsta jako středobod vybrala vzrostlý strom a v obklopení zeleně se odehrál celý církevní obřad, který patří mezi naše tolik oblíbené právě pro svou osobitost a hloubku, kterou podtrhoval hudební doprovod harfy a houslí. Obřad zakončilo symbolické vypuštění holubic - svatebního daru od rodiny - a všichni hosté se společně přesunuli do atria mlýna, kde bylo už všechno nachystáno pro svatební hostinu.
Servírované menu doplnil sladký bar a později i svatební dort, který si nevěsta přála v imitaci březové kůry. Pro dekorace svatební hostiny jsme použili růžové pivoňky, které byly součástí nevěstiny kytky - tu si nevěsta ještě doplnila medailonky s fotkami členů rodiny. Pivoňky jsme instalovali do plechovek v růžové barvě, kulaté stoly se zlatými židlemi byly ještě doplněny vinnými lahvemi ve zlaté barvě se svíčkami a drobnými světýlky na stolech, stejně jako světelnými řetězy nad hlavami hostů.
Ženich si pro nevěstu připravil velké překvapení a pozval jí na svatbu dvacetičlenný dětský pěvecký sbor Andílci se sbormistem Jarem Smejkalem, na jejichž hudbu zahájili svůj první tanec a pokračovali dále pod taktovkou DJe.
Zlatým hřebem večera byl velkolepý ohňostroj, který se zrcadlil ve vodní hladině rybníka nad mlýnem, následován za prskavkovým tancem všech zúčastněných hostů. Svatbu jsme opouštěli v největší zábavě, pod jasným hvězdným nebem, za bujarého veselí a zábavy a opravdu jsme si oddechli, že všechno dobře dopadlo.
Peti s Milanem přejeme spoustu lásky a štěstí po celý jejich život a moc děkujeme za důvěru i v té nejvypjatější chvíli za deštivého rána, kdy se nedalo dělat nic jiného, než čekat na slunce, které nakonec doopravdy přišlo.

květiny: My flowers Klára Jordánová
koncept a dekorace: nevěsta s přispěním weWedd by weWine
koordinace a zázraky s počasím na počkání: weWedd by weWine
hudba: Andílci s Jarem Smejkalem a DJ Addas
dort: La Familia Café
sweetbar: U Tytýny
tiskoviny: Malebnosti
foto: Matěj Liška