Romča & Víťa

Romča s Víťou nelenili a po zasnoubení se pustili rovnou do příprav. Nás zastihli právě před odjezdem na dovolenou, ale protože jsme na přípravy svatby pro 70 hostů měli necelé tři měsíce a neměli jsme žádnou představu o tom pravém svatebním místě, vedli jsme intenzivní česko-srílanskou konverzaci, během které se nám ve třicetistupňových vedrech těžko myslelo na to, že začátkem dubna bude dost pravděpodobně ještě docela chladno a my tak musíme dvakrát více myslet na pohodlí hostů. :)
To pravé místo jsme našli na zámku ve Valči, kde mají prostorný velký sál s rustikálním nádechem, kam se krásně vejde 70 hostů (a mnohem více) i dostatečně prostorný taneční parket a hlavně - byla velká radost s nimi spolupracovat. Romča s Víťou nám nechali naprosto volnou ruku při volbě dekorací i celého konceptu a pomohli nám několika málo fotkami se naladit na jejich představu, ve které se objevovaly hrníčky a sasanky. :) A od těchto dvou bodů jsme se odpíchli při plánování celého konceptu.
Našim poslečným přáním bylo udržet krátký obřad venku v prostorách zámecké zahrady, která sr zorvna začala probouzet k životu - toto přání jsme nakonec splnili, i když teploměr ukazoval něco kolem 15 °C, nejdovážnější byla nevěsta a vrhla se do manželství v šatech bez rukávu a ještě si pochvalovala, že je jí teplo akorát. :-)
Hostina proběhla ve zmiňpvaném velkém sále zámku Valeč, kde jsme se opírali především o strop s odhaleným trámovím, na jehož vzdušnost jsme se rozhodli navázat použitím krajky místo ubrusů, čímž jsme nechali prostor (i hosty) dýchat. Na stoly použili hnědé rustikální bedýnky s květinami, které jsme zasadili i do malých hrníčků, abychom splnili přání nevěsty. S velkou radostí jsme so konceptu zařadili pryskyřníky a sasanky - kytky, které si přejí nevěsty snad v každém ročním období, ale k dispozici jsou hlavně na jaře.
Romča s Víťou si přáli svatbu v pohodovém duchu, bez řízeného programu, který by hosty svazoval, a v tomto duchu se neslo celé odpoledne až do chvíle, kdy si póidum převzali skvělí Frontmen a bavili hosty až do noci. 
Velký podíl na příjemné atmosféře měli i přítomní svědkové, kteří se svých rolí zhostili na jedničku a bavili hosty stejně dobře jako byli pravou rukou nevěsty a ženicha po celý den. S roztančenou společností jsme se loučili moc neradi, opouštěli jsme totiž skělé rozjetý večírek.
Romči a Víťovi děkujeme za důvěru a přejeme jim spoustu pohody štěstí a radosti do společného života. 

foto a vizáž nevěsty: Sonka Skerik photo/make-up/hairstyling
květiny: My flowers Klára Jordánová
dort: La Familia Café
sweetbar: U Tytýny
koordinace produkce, dekorace: weWedd by weWine
svatební oznámení, etiketa a další tiskoviny: Malebnosti