Sabi & Dominik

Sabi s Dominikem jsou mladý pár - on milující, ona křehká, prostě stvořeni jeden pro druhého. Bylo opravdu potěšením pomáhat jim s přípravami - byli to vděční klienti, se kterými byla opravdu radost pracovat a připravit jim koncept na klíč. Opět na našem srdcovém Sonberku, ale zase jinak - tentokrát v tónech fialové, se kterou moc často nepracujeme a máme z ní poměrně velký respekt. Společně s nevěstou jsme se vydali cestou detailů v barvě, moc nás bavil kontrast švestkové a masivní desky sonberského stolu, stejně jako dobře naladění hosté intenzivně přožívající každou společnou chvíli.
Ženich s nevěstou si pro své hosty připravili opravdu bohatý program - ať už máme na mysli skvělou jazzovou kapelu jako podkres k odpolední zábavě, bohatou degustaci sonberských vín s prohlídkou vinařství, DJ s nabitým playlistem, který nenechal sedět jediného hosta, pouštění balonků, pánský koutek, kam se nám ztratili všichni hosté během večera, nebo napínavé počasí. :-)
Dekorace jsme pojali, jak už je naším zvykem, co nejlehčeji. Fialové květy frézií jsme doplnili o bilé hortenzie, v případě nevěstiny květiny o bílé pivoňky, fialovou jsme zopakovali na do švestkova zbarvených ubrouscích, stejně jako ve sweetbaru.
Hosté si během dne užívali příjemné prostředí, skvělé víno a hlavně - jeden druhého. Tuto milou svatbu jsme tak opouštěli ve chvíli, kdy všem hostům zářily oči v odlescích jiskřiček prskavek, ze kterých udělali novomanželům bránu. Sabči s Dominikem přejeme, aby jim oči takto zářily po celou dobu, kterou budou trávit spolu. Děkujeme za důvěru!

květiny: My flowers Klára Jordánová
koncept, dekorace, koordinace: weWedd by weWine
DJ: Wedding DJs
kapela: Wedding Bands
dort: La Familia Café
sweetbar: U Tytýny
tiskoviny: Malebnosti