Silva & Radek

30. června 2018, Dobšice u Znojma
Svatbu Silvy a Radka jsme připravovali téměř dva roky. Plánovali jsme ji u dobrého jídla a vína nebo na společných procházkách. Když se totiž berou vaši kamarádi a mají sen o svatbě na louce u koní, nemůžete jinak, než jim pomoci jejich sen proměnit ve skutečnost.

Najednou jsme stáli uprostřed ohrady, kde se kolem nás bezstarostně proháněli koně, a malovali si, kde postavíme stan a na jakou stranu budeme situovat obřad. Čas utekl jako voda a my jsme stáli na louce znovu. Tentokrát zbýval jeden den do svatby. Na louce stál už velký stan, který dokázal pojmout 100 svatebních hostů i s tanečním parketem. Koně z povzdálí porozovali, co se to tam chystá. Příprav se účastnil v podstatě každý, kdo měl volné ruce. Ženich, jeho mužská družina a naši technici si vzali na starosti veškerou logistiku a těžké práce. Nevěsta společně s kamarádkami ladila detaily, které jsou na každé svatbě velmi podstatné. Výzdoby se zkušeně ujala maminka ženicha společně s námi.
V den svatby jsme hosty přivítali na louce welcome drinkem a sluníčkem v zádech. Samotný obřad byl přirozený a doprovázela ho příjemně uvolněná atmosféra. Slavnostní akt na kytaru doprovázel bratranec ženicha.
Svatební veselí odstartovala sabráž ženicha a následná degustace přírodních vín pod taktovkou kamaráda novomanželů. Samozřejmě nechybělo zakrojení dortu a první tanec novomanželů. V lůně přírody a v kruhu svých nejbližších slavili novomanželé až do bílého rána.
Celá příprava svatby se nesla v rodinném duchu a pomáhali kamarádi i rodina. Tato realizace potvrdila pravidlo, že ať už si klienti vymyslí cokoliv, jsme schopni jejich přání splnit i s nízkým rozpočtem, pokud se z velké části podílí i oni sami a jejich blízcí.
 
koncept, produkce a koordinace: weWedd
foto: Luboš Doležal
vizáž nevěsty: Gabriela Drahošová Slušná
květina nevěsty: Myflowers Klára Jordánová