Tea & Matt

1. dubna 2016, Modrá u Velehradu a Penzion Zikmundov
První svatba naší svatební sezóny proběhla na aprílový pátek, 1. dubna. Plánovaná na dálku z Anglie během dvou měsíců, proběhla v kruhu blízké rodiny a milé srdečné atmosféry českých a britských hostů, oslazená očekáváním prvního společného potomka novomanželů. Měli jsme jasně zadané datum a přání nevěsty, aby se svatba konala na přirozeném místě v obklopení přírody a zvířat. Po krátkém hledání jsme zvolili jedinečný penzion Zikmundov v přírodě pod Buchlovskými kopci, který jakoby si nás sám zavolal - v těsné blízkosti jsme našli nádherný skanzen s úchvatnou replikou kostela sv. Jana Křtitele v Modré. Nebylo pochyb o tom, že jsme našli ráj na zemi. :) Hosty jsme vyzvedli už v pátek na letišti v Brně a zařídili pro ně degustaci a milé posezení v jedinečném Dvoře pod starýma horama, která se překlopila v temperamentní taneční číslo britských hostů za doprovodu cimbálové muziky.
Svatební ráno začalo poklidnou snídaní v Penzionu Zikmundov, po které čekalo na hosty překvapení - cesta do kostela v historickém kočáře taženém koňmi. Sama nevěsta přijela v pravé poledne v malém kočáře a vstoupila do kostela, jehož podlaha byla pokrytá mechem, jako poslední za doprovodu smyčcového dua. 
Mechová cestička procházela také prostředkem slavnostní tabule zpět v Penzionu Zikmundov, kde si hosté pochutnali na opravdu výborném čtyřchodovém obědě, po kterém následoval stejně výtečný dort "naháč" od Makronky od Hanky. Zábavu poté rozproudil DJ Chris - jeden ze svatebčanů a my tak celou milou malou svatbu opouštěli za velkého veselí.
Tea s Mattem se následující den hned v šest hodin ráno vydali na svatební cestu do Norska, postarali jsme se jim tak nejen o řidiče, který je odvezl na letiště, ale také o zbývající hosty, kteří v klidu posnídali, a před odletem do Anglie jsme jim ještě dopřáli prosluněný oběd na terasách hradu Špilberk.
Děkujeme za důvěru a možnost podílet se na této výjimečné svatbě s těmi nejlepšími svatebními profesionály v Česku, Teo a Matte!  

foto: Couple of Prague
květiny a květinové dekorace: Louky květ
svatební oznámení: Atelier Made
ostatní svatební grafika a tiskoviny: Malebnosti
lokalita: Penzion Zikmundov
dort a sweetbar: Makronky od Hanky