Vendula & Matúš

Vendula s Matúšem se rozhodli jít cestou přípravy svatby po vlastní ose. Pro hostinu, na kterou pozvali své svatební hosty, si vybrali vinařství Sonberk, a tak se naše cesty potkaly právě na tomto krásném místě. Moc rádi jsme nevěstě podali pomocnou ruku v den, kdy je opravdu potřeba pro to, aby si užila svůj svatební den bez zbytečných starostí, kterých si přípravou svatby po vlastní ose užila už akorát. :-)
Vendula se živí jako interiérová designérka, nepřekvapila nás tedy tím, když zvolila elegantní a jednoduchý koncept výzdoby, který pracoval se stříbrnou a šedo-zelenou barvou, jejíž dekorace odkazovaly na tématiku vinařství. Počasí vyšlo na jedničku, mohli jsme se tedy těšit na hosty, kteří si všemi doušky užívali dobrého vína a jeidnečného genius loci vinařství Sonberk.
Hosty a novomanžele zejména jsme přivítali rozbíjením talíře, který nebyl ledajaký - "ať Tě provází síla", stejně jako se to říká v jejich oblíbené sáze Star Wars. Po servírovaném obědě doprovázeném výhledem na Pálavu na protějším horizontu vinařství jsme se hosty vydali na prohlídku vinařství s degustací, která je vždy vítaným zpestřením poobědového času.
 
Nechyběl vynikající dort, který se nesl v cestovatelském duchu a nezapomněl ani na všudypřítomnou stříbrnou barvu. Příjemné odpoledne se přehouplo do své druhé poloviny a přišel čas na první tanec a házení kytky a na další bujarou svatební zábavu, při jejíž organizaci jsme přiložili ruku k dílu. Hosty jsme opouštěli v plné zábavě, kterou si nanejvýš užívali, soudě také podle krásného poděkování od nevěsty a ženicha.
Děkujeme za důvěru a přejeme stejně krásné slunečné dny i v manželství. 

květiny: nevěsta sama
koncept a dekorace: nevěsta
koordinace: weWedd by weWine
foto: Soňa Goldová
šaty nevěsty: Pronovias 2018, salon ADINA Praha
dort: DortUM Šárka Finsterlová
DJ: Wedding DJs