Vlasta & Jirka

Vlasta s Jirkou jsou moc srdečný pár a každé setkání s nimi bylo opravdu milým zážitkem. Pro svůj velký den si vybrali krásnou přírodu v okolí Blanska a statek Samsara, kde jim vystrojili krásnou svatbu a nám poskytli perfektní zázemí pro tvoření. Dostali jsme totiž jasné zadání: svěží jarní svatbu, kde bude vévodit zelená a nevěstiny oblíbené tulipány. 
Chtěli jsme zachovat atmosféru místa a nechat přírodu z okolí vstoupit i do sálu, kde proběhla oslava. Na pomoc jsm si vzali jednoduché jutové pásy, které zjemňovala krajka po bocích, na ně přišly drobné vázy s tulipány dozdobené lýkem, skleněné koule s čerstvou jarní trávou a jabloňové větvě, které vykvetly v ten správný čas. 
Obřad proběhl pro nás netradičně brzy, v 11 hodin - ale jakoby to nevěsta tušila, že je to ten nejlepší čas - ráno před svatbou pršelo, ale ani nevěsta a tudíž ani my jsme se nevzdali snu o venkovní svatbě - měli jsme silnou motivaci - pro svatbu si nevěsta vybrala rozkvetlý třešňový sad za statkem, který sliboval opravdu pohádkový obřad. Nikdy Vlastu nepřestaneme obdivovat za to, že vytrvala, i když ji všichni zrazovali - na obřad totiž vykouklo sluníčko! A abychom si ho pořádně vážili, při posledních gratulacích se strhl velký liják a nakonec došlo i na kroupy.
To už si ale hosté pochutnávali na speciálním zeleném menu z kuchyně Samsary, které zapíjeli pocitivým zeleným pivem. Čekání na sluníčko nám zpříjemnil fotokoutek, stejně jako krásné video od přátel, které muselo být pro velký úspěch přehráno rovnou dvakrát. :) Krásné novomanželské fotky už se fotili při plném jarním sluníčku ve společnosti místních ovcí, koz a lam - posuďte sami, jak se vyvedly.
Umoudřené počasí nás neopustilo ani večer, takže i grilování proběhlo na otevřené terase s výhledem do blanenské doliny se žárovkovým nebem nad hlavou, které jsme na přání nevěsty a ženicha instalovali. Tančilo a pilo se až do rána a my jsme moc rádi, že jsme společně s novomanželi připravili svatbu, na kterou hosté dle svých slov jen tak nezapomenou.
Vlastě a Jirkovi děkujeme za důvěru a přejeme, aby jim i ve společném životě všechno vycházelo tak na jedničku jako jejich svatební den.

foto a vizáž nevěsty: Sonka Skerik photo/make-up/hairstyling
květiny: Myflowers Klára Jordánová
dorty: Katrin Olomouc
koordinace, produkce, dekorace: weWedd by weWine
počasí naprosto na jedničku: dodnes nevíme :-)